Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронної демократії в Україні на 2019 – 2020 роки»
опубліковано 19 лютого 2019 року о 11:37

До громадського обговорення пропонується проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронної демократії в Україні на 2019 – 2020 роки».

Проект розпорядження розроблено Державним агентством з питань електронного урядування України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2017 р. № 797-р «Про схвалення Концепції розвитку електронної демократії в Україні».

Метою прийняття проекту є визначення конкретних заходів, які будуть здійснюватися органами виконавчої влади, для забезпечення розвитку електронної демократії в Україні на 2019 – 2020 роки.

Зауваження та пропозиції приймаються до 7 березня 2019 р. на адресу е-пошти kornieiev@e.gov.ua

Контактна особа: Михайло Корнєєв, тел. 207-17-32.ПРОЕКТ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

від ____ ____________ 2019 р. № _________

Київ 

Про затвердження плану заходів щодо реалізації  Концепції розвитку електронної демократії в Україні
на 2019 – 2020 роки 

1. Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронної демократії в Україні на 2019 – 2020 роки (далі – план заходів), що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській держадміністраціям:

забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів;

подавати кожного півріччя до 10 числа наступного місяця Державному агентству з питань електронного урядування України інформацію про стан виконання плану заходів для її узагальнення та подання у двотижневий строк Кабінетові Міністрів України.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, а також підприємствам, установам та організаціям, що належать до комунальної форми власності, розробити, а за наявності розроблених, оновити власні плани заходів згідно з планом заходів, та подати зазначені плани Державну агентству з питань електронного урядування України.

Прем'єр-міністр України                                                                       В. ГРОЙСМАН


Файли, що додаються: 

План заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронної демократії в Україні на 2019-2020 роки (формат .docx, розмір 24 КБ)

Пояснювальна записка (формат .docx, розмір 38 КБ)

Електронне звернення (НПА)