Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»
опубліковано 09 листопада 2018 року о 16:36

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

На громадське обговорення, відповідно до § 42 Регламенту Кабінету Міністрів України та п. 5 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, виноситься проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Проект акта розроблено Державним агентством з питань електронного урядування України з метою врегулювання державної політики у сферах електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів у зв’язку з набранням чинності Законом України «Про електронні довірчі послуги» та постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 357 «Деякі питання організації електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів».

Запрошуємо заінтересованих громадян і суб’єктів господарювання, також їх об’єднання оцінити проект акта в цілому, або його окрему частину. Просимо вільно висловлювати свої коментарі, зауваження та пропозиції, направляючи їх з використанням електронної пошти відповідальному фахівцю на адресу benkovskyi@e.gov.ua.

Коментарі, пропозиції та зауваження, що були надані в електронному вигляді до 10 грудня 2018 р. включно, будуть розглянуті під час доопрацювання проекту акта.

 Не підлягають розгляду коментарі, зауваження та пропозиції, які не пов’язані з текстом проекту акта, пропагують ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містять нецензурну лексику, мають рекламний характер або містять ланки на неприпустимі мережеві ресурси чи медіафайли.


Елетронне звернення