Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»
опубліковано 09 листопада 2018 року о 16:36

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

На громадське обговорення, відповідно до § 42 Регламенту Кабінету Міністрів України та п. 5 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, виноситься проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Проект акта розроблено Державним агентством з питань електронного урядування України з метою врегулювання державної політики у сферах електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів у зв’язку з набранням чинності Законом України «Про електронні довірчі послуги» та постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 357 «Деякі питання організації електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів».

Запрошуємо заінтересованих громадян і суб’єктів господарювання, також їх об’єднання оцінити проект акта в цілому, або його окрему частину. Просимо вільно висловлювати свої коментарі, зауваження та пропозиції, направляючи їх з використанням електронної пошти відповідальному фахівцю на адресу benkovskyi@e.gov.ua.

Коментарі, пропозиції та зауваження, що були надані в електронному вигляді до 10 грудня 2018 р. включно, будуть розглянуті під час доопрацювання проекту акта.

 Не підлягають розгляду коментарі, зауваження та пропозиції, які не пов’язані з текстом проекту акта, пропагують ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містять нецензурну лексику, мають рекламний характер або містять ланки на неприпустимі мережеві ресурси чи медіафайли.


Електронне звернення (НПА)