Проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання цифрового розвитку»
опубліковано 24 травня 2018 року о 16:03

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання цифрового розвитку»

На громадське обговорення, відповідно до § 42 Регламенту Кабінету Міністрів України та п. 5 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, виноситься проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання цифрового розвитку». Проект акта розроблено Державним агентством з питань електронного урядування України з метою підвищення ефективності реалізації державної політики у сферах інформатизації, електронного урядування, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства, також електронної демократії, забезпечення сталого цифрового розвитку та запровадження принципу «цифровий за замовчуванням» під час підготування нових або внесення змін до чинних законодавчих актів і реалізації владних повноважень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Проект акта розроблено на виконання п. 6 Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018–2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 67-р.

Запрошуємо заінтересованих громадян і суб’єктів господарювання, також їх об’єднання оцінити проект акта в цілому, або його окрему частину. Просимо вільно висловлювати свої коментарі, зауваження та пропозиції, направляючи їх з використанням електронної пошти відповідальному фахівцю на адресу benkovskyi@e.gov.ua.

Коментарі, пропозиції та зауваження, що були надані в електронному вигляді до 24 липня 2018 р. включно, будуть розглянуті під час доопрацювання проекту акта.

Не підлягають розгляду коментарі, зауваження та пропозиції, які не пов’язані з текстом проекту акта, пропагують ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містять нецензурну лексику, мають рекламний характер або містять ланки на неприпустимі мережеві ресурси чи медіафайли.


Електронне звернення (НПА)