Презентовано звіт Світового банку «Україна. Оцінка електронного урядування»
опубліковано 13 грудня 2018 року о 15:51

Звіт «Україна. Оцінка електронного урядування» підготовлено командою Світового банку на основі спостережень і досліджень, проведених у період із березня до червня 2018 року.

З огляду на визнання викликів і складності реформування в цій сфері, у звіті окреслено основні пріоритети, яким у майбутньому повинні приділити увагу розробники та виконавці державної політики під час визначення конкретних стратегій усунення слабких місць і і забезпечення реалізації реформ. Детальніше зі звітом можна ознайомитись тут: Ukraine eGovernance Assessment Report (.pdf, 1 933 КБ).

Звіт було представлено на зустрічі в рамках налагодження єдиного інформаційного поля поміж проектів міжнародної технічної допомоги, які долученні до впровадження електронного урядування в Україні. В цьому заході взяли участь як представники міжнародних проектів  та фондів, так і українські державні службовці та спеціалісти з питань електронного урядування. Зокрема, на зустрічі були присутні Володимир Бондаренко, Державний секретар Кабінету Міністрів України, Сату Кахконен, Директор Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови та Олександр Риженко, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України.