Бакал Валерій Олексійович

Бакал Валерій
Олексійович
Заступник Голови Агентства

Народився 3 лютого 1980 року в м. Канів Черкаської області.

Закінчив Національний технічний університет України, спеціальність «Програмне забезпечення автоматизованих систем», кваліфікація – інженер-математик, офіцер військового управління тактичного рівня.

Також закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, спеціальність «Управління суспільним розвитком», кваліфікація магістра управління суспільним розвитком.

Має досвід роботи у сфері інформаційно-комунікаційних технологій більше 20 років.

Від 1997 по 2007 рік служив у Збройних силах України, після чого вступив на державну службу, має досвід роботи на рядових та керівних посадах у Секретаріаті Президента України, Міністерстві фінансів України, Державному управлінні справами, Міністерстві соціальної політики України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 року № 223-р призначений заступником голови Державного агентства з питань електронного урядування України.

Одружений, виховує двох дітей.

В Агентстві відповідає за погодження галузевих, регіональних програм та проектів інформатизації, програм та проектів інформатизації органів місцевого самоврядування, здійснення їх координації, розвиток міжвідомчої електронної взаємодії та електронного документообігу в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Основні напрями – узагальнення практики застосування законодавства з питань, що належать до компетенції Державного агентства з питань електронного урядування України; організація і проведення у межах своїх повноважень інформаційно-роз’яснювальної і консультаційної роботи; підготовка та проведення конференцій, симпозіумів, семінарів, виставок у сфері, що належить до компетенції Агентства, організаційно-технічне забезпечення діяльності  апарату Агентства.

Робочий телефон: (044) 207-17-37

Офіційна електронна пошта: bakal@e.gov.ua

Фейсбук: https://www.facebook.com/valeriy.bakal