Контакти

Телефонний довідник 

Державного агентства з питань 
електронного урядування України


Керівництво


Риженко Олександр Володимирович
Голова Агентства
+38 044 207-17-30
Вискуб Олексій Анатолійович
Перший заступник Голови Агентства
+38 044 207-17-30
Бакал Валерій Олексійович
Заступник Голови Агентства
+38 044 207-17-37

Генеральний департамент цифрової трансформації

Маковський Дмитро Васильович
Директор генерального департаменту
+38 044 207-17-45

Експертна група з питань розвитку цифрової інфраструктури

Мельник Надія Валеріївна
керівник експертної групи +38 044 207-17-32
Беньковський Станіслав Богданович
державний експерт
+38 044 207-17-32
Сиволапенко Тетяна Леонідівна
державний експерт
+38 044 207-17-32
Тупчій Антон Андрійович
державний експерт
+38 044 207-17-32
Удоденко Володимир Анатолійович
державний експерт
+38 044 207-17-32

Експертна група з питань стратегічного планування

Бас Ольга Михайлівна
державний експерт
+38 044 207-17-32
Проценко Софія Федорівна
державний експерт
+38 044 207-17-32
Фурик Віталій Ярославович
державний експерт
+38 044 207-17-32
Дежурнюк Тетяна Геогріїна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-39

Експертна група з питань реалізації проектів цифрової трансформації

Шевцов Олександр Михайлович
керівник експертної групи
+38 044 207-17-36
Коновал Вадим Олександрович
державний експерт
+38 044 207-17-32
Корнєєв Михайло Юрійович
державний експерт
+38 044 207-17-32
Салєнко Євгеній Юрійович
державний експерт
+38 044 207-17-32
Ткач Валерія Сергіївна
державний експерт
+38 044 207-17-32
Щербакова Наталія Олександрівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-38

Експертна група з питань міжнародної діяльності

Бобильова Ірина Олександрівна
державний експерт
+38 044 207-17-32
Набок Андрій Володимирович
державний експерт
+38 044 207-17-32
Сітовська Катерина Петрівна
державний експерт
+38 044 207-17-32
Швечикова-Плавська
Ярослава Павлівна
державний експерт
+38 044 207-17-32

Департамент інформаційних технологій

Брусіловський Володимир Борисович директор департаменту +38 044 207-17-37

Відділ розвитку е-документообігу та міжвідомчої е-взаємодії

Котелевець Дмитро Миколайович
Заступник директора департаменту-
начальник відділу
+38 044 207-17-34
Кільчицький Тімур Васильович
головний спеціаліст
+38 044 207-17-35

Відділ формування та виконання Національної програми інформатизації

Мельник Надія Валеріївна
Заступник директора департаменту-начальник відділу
+38 044 207-17-36
Третьякова Тетяна Олексіївна
заступник начальника відділу
+38 044 207-17-35
Гниліцька Діна Володимирівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-35

Відділ розвитку інформаційної інфраструктури

Ціхановський Роман Володимирович
начальник відділу
+38 044 207-17-35
Бобраніцька Марина Петрівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-34
Вахричева Тетяна Русланівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-34
Євтухівський Олексій Васильович
головний спеціаліст
+38 044 207-17-38

Відділ розвитку відкритих даних

Сотник Роман Іванович
начальник відділу
+38 044 207-17-38
Морозова Тетяна Олексіївна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-38
Степаник Ігор Вячеславович
головний спеціаліст

Відділ технічної експертизи

Бурба Олег Ігорович
провідний інженер-програміст

Відділ по роботі зі зверненнями громадян, комунікацій з громадськістю, доступу до публічної інформації та контролю

Василюк Неля Василівна
начальник відділу
+38 044 207-17-30
Косинська Ірина Анатоліївна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-48
Волчок Іван Анатолійович
провідний документознавець
+38 044 207-17-38
Видмиш Єлизавета Андріївна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-48
Ворона Наталія Олександрівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-48

Відділ управління персоналом

Маленко Олена Дмитрівна
начальник відділу
+38 044 207-17-41
Адельяр Юлія Шахнавазівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-42
Лісовська Валентина Олександрівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-42
Бондаренко Галина Іванівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-42

Фінансовий відділ

Черенько Євгенія Вікторівна
начальник відділу-
головний бухгалтер
+38 044 207-17-43
Крупко Ірина Петрівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-43
Осіпчук Сергій Вікторович
головний спеціаліст
+38 044 207-17-43
Спиця Людмила Семенівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-43
Надепська Ілона Анатоліївна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-43
Жуков Олександр Веніамінович
завідувач господарства
+38 044 207-17-38

Юридичний відділ

Ругаєв Дмитро Володимирович
начальник відділу
+38 044 207-17-47
Кічак Юлія Василівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-47
Ногін Віктор Вячеславович
головний спеціаліст
+38 044 207-17-47
Неділько Михайло Юрійович
головний спеціаліст
+38 044 207-17-47

Головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції

Островська Анастасія Леонідівна
головний спеціаліст
+38 044 207-17-31

Сектор тендерних процедур

Гаврилович Вікторія Анатоліївна  завідувач сектору +38 044 207-17-38